Mobiel menu trigger

Voor importeurs: in Monaco gevestigde importeur niet toegestaan in vak 12

image

Monaco is geen lid van de Europese Unie. Een importeur gevestigd in Monaco kan daarom niet optreden als importeur van biologische zendingen bestemd voor de Unie.

COI’s waarop een importeur uit Monaco in vak 12 is vermeld, kunnen daarom niet worden afgehandeld als biologisch. Als er op een COI bestemd voor de Europese Unie een exploitant uit Monaco is vermeld in vak 12, zal het COI in vak 30 worden afgetekend door de bevoegde autoriteit als ‘vrij te geven als niet biologisch’ en verliest de partij de biologische status. In vak 12 en vak 24 van het COI worden alleen in de Unie gevestigde exploitanten vermeld.

Het is wél toegestaan om een exploitant uit Monaco te vermelden in vak 6 op een COI. Vak 6 is bestemd voor één of meer exploitanten die het product kopen of verkopen zonder het op te slaan of fysiek te behandelen.

Bezoekadres
Skal Biocontrole
Dr. Klinkertweg 28a
8025 BS Zwolle
Postadres
Skal Biocontrole
Postbus 384
8000 AJ Zwolle